Protestantse Gemeente te Wolvega
Informatie over de Kerk op de hoogteInformatie over de Ichtuskerk


Kerk op de Hoogte
en
Ichtuskerk

De winterkoning PKN Nederland
Mediateam   

Cursor op een naam onder beamer of naam onder camera voor informatie over koster en organist.
Cursor op een bijzonderheid voor details.
Click op een naam onder beamer of camera om hierop te filteren.

2018 
Dag Datum Tijd Kerk Beamer Camera Lied v.d. Dienst Voorganger Bijzonderh.
zo 25 feb 09:30 IK Marijke Jan v D 272:1-4 en 274:1-3 Ds. J. Kooistra, Dwingeloo
zo 4 mrt 09:30 KH Hanneke Mans 562:1,3 en 274:1-4 Ds. G.J. Otter, Emmeloord
zo 4 mrt 11:00 IK André Eddy PreeZin
zo 11 mrt 09:30 IK Truus Jan W 305 en 537:1,7 Ds. M.J. Visschers
wo 14 mrt 19:15 KH Jan P Fons 718:1,2,3,4 Ds. K.J. Faber Biddag voo
zo 18 mrt 09:30 IK Marina Ronald 539:1,2 en 542:1,2,3,4 Ds. M.J. Visschers
zo 25 mrt 09:30 IK Marijke Jan v D 552:1,2,3 en 556:1,2,3 Ds. K.J. Faber Palmpasen
do 29 mrt 19:15 IK Hanneke Mans 558:1,2,4 en 565:1,3,6 Ds.K.J. Faber H.A. Witte
vr 30 mrt 09:30 KH Truus Jan W 566:1,3,6 en 576b:1,5 Ds.J.v.d.Veen, Heerenveen H.A. Goede
vr 30 mrt 19:15 KH André Eddy Geen Ds. M.J. Visschers
za 31 mrt 19:15 KH Jan P Fons Geen ? Stille Zat
zo 1 apr 09:30 IK Marina Ronald 6371-4 en 645:1-3 Ds. M.J. Visschers & ds. K.J. Faber 1e Paasdag
zo 8 apr 09:30 IK Marijke Jan v D 643 en 652 Mw. Ds. S. Bouma, Wolvega
zo 15 apr 09:30 IK Hanneke Mans 659:1,2,6 en 655:1,3,5 Ds. K.J. Faber
zo 15 apr 19:15 KH André Eddy Ds. K.J. Faber & ds. M.J. Visschers Taizé-vier
zo 22 apr 09:30 KH Truus Jan W 802:1,2,5,6 en 826:1-3 Ds. M.J. Visschers
zo 29 apr 09:30 IK Jan P Fons 823:1,3,5 en 843:1-4 Ds. J. van der Veen, Heerenveen
zo 6 mei 09:30 KH Marijke Jan v D 942:1-3 en 982:1-3 dhr. R. Schonewille - Geesbrug
do 10 mei 09:30 KH Marina Ronald 666:1,2 en 663:1,2 Ds. K.J. Faber Hemelvaart
zo 13 mei 09:30 IK Hanneke Mans 664:1,3 en 659:1,2,5,6 Ds. K.J. Faber
zo 20 mei 09:30 IK Truus Jan W 68:1,3 en 683:1,2,5,6 Ds. M.J. Visschers 1e Pinkste
zo 27 mei 09:30 KH André Eddy 686:1,2,3 en 691:1-3 Ds. J. Finnema, Oudehaske
zo 27 mei 11:00 IK Jan P Fons Ds. K.J. Faber PreeZin
zo 3 jun 09:30 KH Marijke Jan v D 687 en 691:1,2,3 Mw. Ds. M. Wildeman, Nijemirdum Voorbereid
zo 10 jun 09:30 IK Marina Ronald 713:1,5 en 706:1,2,4 Ds.M.J.Visschers H.A. (doop
zo 10 jun 11:00 KH Hanneke Mans 713:1,5 en 706:1,2,4 Ds.M.J.Visschers H.A. (beli
zo 17 jun 09:30 IK André Eddy 689 en 686 Ds. K.J. Faber Bevestigin
zo 24 jun 09:30 KH Truus Jan W 834 en 837:1,2,4 Ds. M.J. Visschers
zo 24 jun 11:00 IK Marijke Jan v D PreeZin
zo 1 jul 09:30 IK Hanneke Mans 923 en 939:1,3 Mw. A.I.S. de Vries, Ureterp
zo 8 jul 09:30 IK André Eddy 968:1,3 en 969:1-4 Ds.M.J.Visschers Brugdienst
zo 15 jul 09:30 KH Marina Ronald 971:1-3 en 990:1,3,5,4 Ds. K.J. Faber
zo 22 jul 09:30 IK Marijke Jan v D 1000 en 919:1,2 Ds.M.J.Visschers
zo 29 jul 09:30 KH Truus Jan W 914 en 913:1,2 Ds.K.J. Faber
zo 5 aug 09:30 IK Hanneke Mans 902:1,2,3 en 899:1,4 Ds.G.P.den Hollander, Oldeholtpade
zo 12 aug 09:30 KH Marina Ronald 864:1,2,5 en 855:1,3,5 Ds.J.Schellevis, Appelscha
zo 19 aug 09:30 IK Truus Jan W 841:1,4 en 8401,3 Ds.Y.Slik, Balk
zo 26 aug 09:30 IK Marijke Jan v D 867 en 865 Mevr.H.Hornstra, Hoogeveen
zo 2 sep 09:30 IK André Eddy 885:1,2 en 871 Ds.P.Rozeboom, Oldeboorn Voorbereid
zo 9 sep 09:30 KH Marina Ronald 870:1,6,8 en 871:1-4 Ds.K.J. Faber H.A. (beli
zo 9 sep 11:00 IK Hanneke Mans 870:1,6,8 en 871:1-4 Ds.K.J. Faber H.A. (doop
zo 16 sep 09:30 IK Jan P Fons 840:1-3 en 839:1,3,4 Ds. M.J. Visschers
zo 23 sep 09:30 KH Jan P Fons 841:1,4 en 838:1,3,4 Ds. J. Kooistra, Dwingeloo
zo 30 sep 09:30 IK André Eddy 840:1-3 en 839:1,3,4 Ds. K.J. Faber Startzonda
zo 7 okt 09:30 IK Marina Ronald 212:1-5 en 216:1-3 Ds. M.J. Visschers Israëlzond
zo 21 okt 09:30 KH Hanneke Mans 276 en 279 Ds.S.Bouma, Wolvega
zo 28 okt 09:30 IK Jan P Fons 280:1,3,6,7 en 283:1-3 Ds.A.C.Veldhuizen, Sneek
zo 4 nov 09:30 KH André Eddy 412:1,3,6 en 422 Ds. M.J. Visschers
zo 4 nov 11:00 IK Truus Jan W Verteldienst Verteldien
wo 7 nov 19:15 KH Jan P Fons 287:1,2,4 en 413:1-3 Ds. M.J. Visschers Dankdag vo
zo 11 nov 09:30 IK Marina Ronald 435:1,4 en 438:1,3,4 Ds. K.J. Faber Voorbereid
zo 18 nov 09:30 IK Marijke Jan v D 395:1,4 en 412:1,3,4 Ds.M.J.Visschers H.A.(doopl
zo 18 nov 11:00 KH Hanneke Mans 395:1,4 en 412:1,0,4 Ds.M.J.Visschers H.A. (beli
zo 25 nov 09:30 IK André Eddy 739:1,2,3 en 736:1-3 Ds. K.J. Faber laatste zo
zo 2 dec 09:30 IK Truus Jan W 474:1,3,5 en 736:1,3,4 Ds. G.J. Otter, Emmeloord 1e Advent
zo 9 dec 09:30 KH Jan P Fons 462:4,6 en 447 Mw. Ds. S. Bouma, Wolvega
zo 9 dec 11:00 IK Marina Ronald Ds. M.J. Visschers 11-uursdie
zo 16 dec 09:30 IK Marijke Jan v D 444:1-5 en 442 Ds. K.J. Faber
zo 23 dec 09:30 IK Hanneke Mans 469:1-4 en 573:1-3 Ds. H.O. ter Beek, Zwartsluis
ma 24 dec 23:00 KH Jan P Fons Kerstnachtdienst Ds. K.J. Faber
di 25 dec 09:30 IK Truus Jan W 4871-3 en 481:1-3 Ds. M.J. Visschers 1e Kerstda
zo 30 dec 09:30 IK André Eddy 489:1,2,3 en 498:1,2,5 Ds. G.P.R. Pennekamp, Sneek
ma 31 dec 19:15 KH Jan P Fons 939 en 971 Ds. M.J. Visschers Oudejaarsa
2019 
Dag Datum Tijd Kerk Beamer Camera Lied v.d. Dienst Voorganger Bijzonderh.
di 1 jan 11:00 IK Marina Ronald Geen Ds. K.J. Faber Nieuwjaars

Vacatures!



Nieuwe fotoalbums
Sponsorschaatsen
Verbouwing Area51
Herdertjestocht 2017






In actie met elkaar








Copyright 2014 Aantal bezoekers Webmaster@pkn-wolvega.nl